Pierwsza Licytacja w Klubie!

Uwaga! Uwaga!

Pierwsza taka licytacja w Naszym Klubie!

Mamy na wyposażeniu nowy nabytek, jest nim Pistolet Laugo Arms ALIEN Creator – Limited Edition 500 Full Kit – 9×19 mm.

Ogłaszam licytację na oddanie pierwszego strzału. To właśnie Ty możesz być pierwszy!

Zasada jest prosta.

Licytację rozpoczynamy ceną wywoławczą 35pln i podbijamy o pełne 5pln lub ich wielokrotność.

Licytujemy na Facebook-owym profilu https://m.facebook.com/p/KSS-Tarcza-Ozork%C3%B3w-LOK-Stowarzyszenie-100063539684568/ .

Licytacja trwa do dnia 24 lutego 2024r. do godz. 20.00.

Osoba, która w komentarzu pod tym postem wpisze najwyższą kwotę  – WYGRYWA.

Oczywiście nie jest to prawdziwa licytacja w brzemieniu Ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny. To nic innego jak dobrowolna chęć przeżycia przygody i wsparcia Klubu.

Zapewne nie każdy wie „o kim” mowa…o jakim OBCYM??? Trochę teorii na pewno się przyda a praktyka będzie w Naszym Klubie na strzelnicy.

Twórcy Laugo Arms za cel postawili sobie stworzenie broni najwyższej klasy, o rewolucyjnym podejściu w każdym etapie jej tworzenia – od projektu po materiały, obróbkę, wykonanie i finalnie – samą jednostkę. Dopracowaną w najdrobniejszych szczegółach. Nawet jej wygląd jest…obcy. A dokładniej, jak Obcy, i równie zabójczo celny jak Aliens z niezapomnianej, kultowej już dziś serii. Cóż zatem jest w tej broni tak wyjątkowego? Właściwie to… wszystko 😉 Mamy tu bowiem lufę o grubym profilu, która jest… stała! Trwale osadzona w metalowym szkielecie, z precyzyjną koronką, wykonana ze stali nierdzewnej. Nad nią – nietypowo rozwiązana żerdź ze sprężyną powrotną.

Zamek – mocno i wyraźnie ponacinany dla lepszego przeładowania i kontroli broni – porusza się jedynie po bokach. Objęty stałymi elementami – od dołu szkieletem broni, od górą nieruchomą szyną akcesoryjną. Szyna zresztą jest demontowalna, a w komplecie mamy jej dwie szt. Jedna z regulowanymi przyrządami mechanicznymi, druga z przymocowanym już kolimatorem. Precyzja wykonania i spasowania jest tak duża, że nawet wymiana szyn (która nie wymaga narzędzi i jest dość prosta) i montaż, czy to szyny z przyrządami mechanicznymi, czy też z optoelektroniką celowniczą, nie wymaga ich ponownego zerowania. Chwyt wyprofilowany jest genialnie. Broń trzyma się bardzo wygodnie i pewnie.

Zarówno w dobrym chwycie jak i szybkiej wymianie magazynka, pomaga fabrycznie dostarczany lejek. W komplecie mamy również 3 magazynki, z przedłużoną i dociążoną stopką przyspieszającą wymianę. No i spust. Co tu dużo mówić – ŚWIETNY. Jak strzela się z Aliena? Szybko. Celnie. Bajecznie… aż nie chce się przestać, aż do ostatniego naboju… 🙂 Oś lufy poniżej osi chwytu robi robotę – podrzut broni jest niewielki, co sprzyja szybkiemu i celnemu strzelaniu. Tak wykonane są wszystkie Alieny. Co zatem czyni wersję limitowaną tak wyjątkową? Wbrew pozorom, całkiem sporo.

Kompletnie przeprojektowano szkielet, a dokładniej jego część chwytu, który uzyskał kąt znany z legendarnego Colta 1911 (18 stopni) i przez wielu strzelców uważany za niedościgniony wzór ergonomii chwytu. Sam chwyt w Alienie 500 Creator jest modułowy – wymienić można przednie, tylne i boczne okładziny, dobierając ich wielkość, teksturę a tym modelu również kolor i materiał wedle własnych potrzeb , upodobań czy nawet kaprysu. W zestawie mamy też dwa lejki o różnej wielkości. Niezwykłość wersji podkreślają również subtelnie podkreślone metalicznie brązowym kolorem dodatki – lejek, zrzut zamka i magazynka, jak i lufa oraz język spustowy.

Każdy z pistoletów z limitowanej serii Alien 500 Creator posiada swój unikalny numer XXX-500.

Dodamy, że dobrą passę wokół firmy sprawnie podkręcał udany marketing, którego majstersztykiem był szum jaki powstał w internecie po zdjęciach ochrony prezydenta Wołodymyra Zełenskiego, u której w kaburach przy pasie widoczne były Alieny.

KONKURS na Dzień Ojca (23.06)

Drodzy klubowicze, drodzy ojcowie i drogie dzieci! Mamy dla Was konkurs z okazji zbliżającego się Dnia Ojca!

Wierzymy głęboko (i widzimy to co weekend na naszej strzelnicy!), że wspólna pasja łączy i pogłębia relacje rodzinne. Drodzy ojcowie, drogie dzieci – pokażcie nam, że to prawda!

Zasady konkursu są proste – szukamy zdjęć naszych klubowych ojców z ich dziećmi na strzelnicy! Wystarczy podzielić się z nami zdjęciem jak przychodzicie razem na strzelnicę. Zdjęcia wrzucajcie pod postem konkursowym na Facebooku. Do wygrania darmowe rundy amunicji do odebrania na stanowiskach strzeleckich.

Czekamy na Wasze piękne uśmiechy i wspólną pasję!

16.06.2024 – STRZELANIE ODWOŁANE

Drodzy klubowicze – niestety ze względu na deszcz dzisiejsze strzelanie odwołujemy.

Widzimy się za tydzień (22-23.06) – zapraszamy na DZIEŃ OJCA na naszej strzelnicy (przypominamy o konkursie!) oraz na ZAWODY PKS!

Zapraszamy na weekendowe strzelanie (15 – 16.06.2024)

Drodzy klubowicze i amatorzy broni palnej – z radością informujemy, że w najbliższą niedzielę strzelamy standardowo. Zapraszamy was serdecznie w sobotę (15.06) oraz w niedzielę (16.06) od godziny 10:00 do 16:00.

A już za tydzień…. atrakcje na dzień ojca – przypominamy, że w tym roku wypada w niedzielę (23.06). Jeżeli jeszcze nie macie pomysłu na to jak zaskoczyć Tatę w ten jego wyjątkowy dzień, proponujemy nasz klubowy voucher! Jeśli Tata jeszcze nie rozpoczął swojej przygody ze strzelectwem to najwyższa pora.

Wolna sobota, strzelająca niedziela (09.06.2024)

Drodzy klubowicze – znamy już plany strzelnicowe na najbliższy weekend!

SOBOTA (08.06) – dzień wolny, odpoczywamy…

NIEDZIELA (09.06) – strzelamy od 10:00 do 16:00!

Na strzelnicy jak zawsze będą na Was czekać nasi doświadczeni instruktorzy, gotowi wspierać Was w przygodzie strzeleckiej.

Zapraszamy wszystkich, klubowiczów i nie tylko!

Pierwszy dzień Aliena z Klubowiczami

Od pierwszych strzałów Aliena w Naszym Klubie minęły trzy miesiące. Aby przypomnieć Wam te emocje wstawiamy filmik z tego świetnego dnia, i – w związku z licznymi pytaniami o Naszego Obcego, zapraszamy w najbliższą niedzielę na strzelnicę – Alien będzie na Was czekał już od 10.00 🙂

A ten weekend? Spędź go na strzelnicy…

Drodzy klubowicze i amatorzy broni palnej! Zapraszamy Was najserdeczniej na weekendową sesję strzelecką na naszej strzelnicy. Zamówiliśmy piękną pogodę, a nasi instruktorzy jak zawsze na Was czekają. Do tego w sobotę z okazji dnia dziecka nasz Prezes przygotował dla najmłodszych nie lada niespodziankę… 🍬

Strzelamy w sobotę (1.06.2024) i w niedzielę (2.06.2024) od 10:00 do 16:00.

Zapraszamy!

Wstęp do strzelectwa dynamicznego (IDPA) – jednodniowy kurs (6.07.2024) – TYLKO 10 MIEJSC!

May be an image of 2 people, people skeet shooting and text

Drodzy klubowicze! Już 6 lipca zapraszamy Was serdecznie na szkolenie ze strzelectwa dynamicznego zgodnie z formułą IDPA. Kurs odbędzie się od godziny 10:00 i potrwa do 16:00. Całkowity koszt udziału – 250 PLN.

UWAGA – LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! O udziale decyduje kolejność wpłat.

⬇️ Więcej informacji poniżej ⬇️

Czym w ogóle jest to całe IDPA?
IDPA to uznana na całym świecie formuła 🔫 strzelectwa sportowego w tematyce obronnej. Łączy szybkość i celność strzelania z zadaniami praktycznymi, takimi jak obsługa broni czy przemieszczanie się.

Czy IDPA jest dla mnie?
IDPA jest sportem niezwykle egalitarnym – nieważne, czy przeżywasz pierwszą czy drugą młodość, jesteś ładny czy brzydki, dopiero zaczynasz przygodę ze strzelaniem czy jesteś starym wyjadaczem, jesteś sportowcem z krwi i kości czy myślisz o defensywnym zastosowaniu broni – w IDPA znajdziesz miejsce dla siebie.

Co daje mi IDPA?
Jeżeli chcesz sprawdzić swoje umiejętności i sprzęt w warunkach praktycznych – trudno o lepszą okazję. Jeżeli chcesz konkurować na arenie międzynarodowej z najlepszymi strzelcami na świecie – IDPA Ci to umożliwi. Jeżeli chcesz dobrze się bawić w pozytywnie nastawionym gronie – tego nie braknie.

Zajęcia poprowadzą:
Mateusz Wierciński – zawodnik klasy mistrzowskiej IDPA, wielokrotny 🏆 Mistrz Polski IDPA, ze znaczącymi sukcesami również na arenie zagranicznej (🏆 Puchar Wyszehradu, 🏆 Puchar Państw Bałtyckich, etc.), miłośnik dziwnych platform strzeleckich i kociarz-neofita 🐱
Ola Jensen – instruktorka strzelectwa, wytrawna strzelczyni, laureatka licznych zawodów IDPA i najbardziej charakterystyczna burza rudych włosów w branży 👩‍🦰

Szkolenie składać się będzie z trzech zasadniczych bloków tematycznych:
1. Jak podejść i ukończyć zawody bez dyskwalifikacji, czyli gdzie nie pchać palca 👉 i o kierunku lufy słów kilka
2. Jak przejść przez zawody zgodnie z zasadami i bez kar, czyli z obronnego na sportowe
3. Jak zapracować na dobry wynik, czyli taktyka pokonywania toru i technika strzelania
Planowany czas trwania – około 6h.

Gdzie, za ile i dlaczego?
Strzelnica KSS Tarcza Ozorków
💰 250zł za osobę – wyjątkowa cena na dobry początek

Co trzeba przygotować:
1. Otwarty umysł
2. Podstawowa umiejętność obsługi broni (praca z kaburą, wymiana magazynka, trafianie w tarczę)
3. Ochronniki oczu i uszu (najlepiej aktywne)
4. Pistolet, bezpieczna kabura i pasek, który je utrzyma
5. 200 szt. amunicji (raczej tyle nie wykorzystamy, ale lepiej nosić niż potem prosić)
6. Co najmniej jeden dodatkowy magazynek, dobrze mieć ładownicę
7. Okrycie (kurtka/bluza/koszula/kamizelka, która ukryje broń i ładownice)
8. Ubiór stosowny do warunków (klapki i kąpielówki niewskazane)
9. Woda, coś na przekąskę

Ilość miejsc: maksymalnie 10 osób, decyduje kolejność wpłat
Zapisy: PW na profil organizatora @Mateusz Wierciński – Strzelectwo Dynamiczne, w odpowiedzi dostaniesz dane do przelewu; alternatywnie pod numerem telefonu 510-382-007
Jeżeli masz jakieś wątpliwości, chcesz się czegoś dowiedzieć lub brakuje Ci elementu wyposażenia – pytaj, spróbujemy pomóc.

Do zobaczenia na osi!

Najserdeczniejsze życzenia dla Mam…

💐 Z okazji Dnia Matki życzymy wszystkim mamom – zarówno tym, które cenią celność na strzelnicy, jak i tym, które strzelają celnie w życiu codziennym – samych najlepszych rzeczy!

Niech każdy strzał w Waszym życiu będzie celny, a każdy dzień pełen radości, miłości i niezapomnianych chwil. Dziękujemy Wam za to, że jesteście i życzymy spełnienia wszystkich marzeń.

Wolna sobota, strzelająca niedziela (26.05.2024)

Drodzy klubowicze – znamy już plany strzelnicowe na najbliższy weekend!

SOBOTA (25.05) – dzień wolny, odpoczywamy…

NIEDZIELA (26.05) – strzelamy od 10:00 do 16:00!

Na strzelnicy jak zawsze będą na Was czekać nasi doświadczeni instruktorzy, gotowi wspierać Was w przygodzie strzeleckiej.

Zapraszamy wszystkich, klubowiczów i nie tylko!