Zamiast karmić fiskusa, przekaż swoje 1,5 procenta

Wniosek o przekazanie 1,5% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP) zawarty jest w zeznaniu podatkowym. Wystarczy, że wpiszesz numer KRS ze zdjęcia powyżej oraz kwotę, jaką chcesz przekazać. Kwota ta nie może przekraczać 1,5% podatku należnego po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół.

Nową broń klubowa – zapraszamy

Klubowe bez filtra – czyli nowa broń

W najbliższą niedzielę (29.01) – okazja aby poćwiczyć na strzelnicy. Zapraszamy klubowiczów, miłośników i entuzjastów od 10.00 do 15.00 na strzelanie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Mamy też nową broń klubową – zapraszamy wszystkich do wypróbowania. Powyżej real foto na gustownych panelach z deski barlineckiej. Można dzwonić do Prezesa i rezerwować….

Ćwiczenie taktyki poruszania się z bronią w budynku

Ćwiczenie taktyki poruszania się z bronią w budynku

W najbliższą sobotę 28.01 Praktyczne ćwiczenie taktyki poruszania się z bronią w budynku – prosimy o rejestrację telefoniczną na numer 511 819 333 ze względu na ograniczoną liczbę miejsc. Wszystkie szczegóły telefonicznie.

Nową broń mamy – zapraszamy

Niedziela – nowa broń

W najbliższą niedzielę (22.01) – okazja aby poćwiczyć na strzelnicy. Zapraszamy klubowiczów, miłośników i entuzjastów od 10.00 do 15.00 na strzelanie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Mamy też nową broń klubową – zapraszamy wszystkich do wypróbowania. Taka niedziela…

Zamiast na sanki to na strzelnicę

Podaruj nasz voucher na ferie…

Zastanawiasz się jak urozmaicić dziecku czas w ferie – mamy gotowe rozwiązanie: podaruj nasz voucher na strzelnicę. Pogoda nas nie rozpieszcza, sanki w tym roku stoją w kącie – może nasz voucher pomoże umilić czas ferii.

Zaproś Babcię, zaproś Dziadka na strzelnicę

Podaruj nasz voucher z okazji tego pięknego dnia…

Szukasz niebanalnego prezentu – mamy gotowe rozwiązanie: podaruj nasz voucher na strzelnicę. Podaruj bliskiej osobie oryginalny prezent, a z pewnością poczuje niezapomniane emocje związane z tą chwila.

Ciężki sprzęt

Chociaż jeszcze nie wiosna, zawitał do nas ciężki sprzęt

Pani Trener Solenizantka

Pani Trener nabyła pełnię praw wyborczych

Taka była ta niedziela…

Pani trener przyszła z nożem na strzelaninę…

W niedzielę strzelamy, tort mamy…

Strzelamy

W najbliższą niedzielę (15.01) – okazja aby poćwiczyć na strzelnicy.

Zapraszamy klubowiczów, miłośników i entuzjastów od 10.00 do 15.00 na strzelanie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów oraz trenerów..

Taka niedziela…

Ale tort mamy…

… i nadejszła wiekopomna chwila…

Nasza Pani Trener (dawniej Instruktor…)

… kończy tyle lat, żeby…

… w przypadku kandydowania do Sejmu najpóźniej w dniu wyborów ukończyła 21 lat, a w przypadku kandydatów do Parlamentu Europejskiego, musi co najmniej 5 lat zamieszkiwać stale w Rzeczpospolitej Polskiej lub w innym kraju członkowskim UE – a Nasza Pani Trener te warunki spełnia i w niedzielę będziemy strzelać na wiwat…

Przynosimy własne widelczyki, łyżeczki – talerzyki zapewnia Prezes…

Strzelamy w najbliższą niedzielę

Strzelamy

W najbliższą niedzielę (08.01) – okazja aby poćwiczyć na strzelnicy. Zapraszamy klubowiczów, miłośników i entuzjastów od 10.00 do 15.00 na strzelanie pod okiem naszych doświadczonych instruktorów. Mamy już styczeń, zimno, ciepło i czasem sucho, czasem mokro. Mamy też nową broń klubową – zapraszamy wszystkich do wypróbowania. Taka niedziela…