Mała zapowiedź nowego pistoletu… powitajmy Grand Power X-calibur MK23 na KSS Tarcza Ozorków!

Skoro tak pytacie i pytacie co to za cudo na Was czeka w ten weekend… Prezes się ugiął i jednak zdradził cóż to za nowy nabytek. W naszych zasobach klubowych mamy teraz pistolet Grand Power X-calibur MK23 MATCH CO w kalibrze 9mm. 🎉

Ten model charakteryzuje się nowoczesnym designem z agresywnymi cięciami na zamku ułatwiającymi przeładowanie i otworami, które poprawiają chłodzenie lufy. Wyposażony w obustronne manipulatory, regulowane przyrządy celownicze i światłowodową muszkę, X-calibur gwarantuje niezrównaną precyzję. Dodatkowo, dzięki 15-nabojowemu magazynkowi i 4 nakładkom na chwyt dostosowanym do dłoni strzelca każdy poczuje się komfortowo nim strzelając. Unikalne ryglowanie lufy przez obrót zapewnia mały podrzut i łatwiejszą kontrolę podczas szybkiego strzelania. A dodatkowy obciążnik lufy to gwarancja idealnego wyważenia i szybszego powrotu na cel.

Przyjdź już w ten weekend na strzelnicę (Sobota/Niedziela, 10:00-15:00), przekonaj się sam i poczuj niezrównaną moc Grand Power X-calibur!