Walentynkowe atrakcje w KSS Tarcza Ozorków… pakiety, vouchery i specjalne zawody dla par (11.02)!

Z okazji zbliżającego się święta zakochanych, w KSS Tarcza Ozorków przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje walentynkowe!

PAKIET DLA PAR – 25% zniżki na pakiet dla dwóch osób
Specjalna promocja dla par, które jeszcze nie próbowały swoich sił w strzelectwie, a chciałyby razem zacząć swoją przygodę. Zapraszamy pary na podwójne wejście na strzelnicę ze zniżką 25% – pakiet obejmuje wejście na strzelnicę dla dwóch osób, opiekę doświadczonego instruktora, szkolenie z zakresu bezpieczeństwa i korzystania z broni, dostęp do broni klubowej (pistolet, strzelba, karabin), amunicję i dobrą zabawę.

WALENTYNKOWE VOUCHERY DLA BLISKIEJ OSOBY
Idealny prezent dla bliskiej osoby, którą chcielibyśmy zarazić swoją miłością i pasją do broni. Voucher walentynkowy to świetny pomysł na spędzenie czasu razem. Voucher obejmuje opiekę doświadczonego instruktora, który przedstawi zasady bezpieczeństwa na strzelnicy i zademonstruje specyfikę strzelania z poszczególnych rodzajów broni (pistolet, karabin, strzelba), amunicję i niezapomniane chwile.

WALENTYNKOWE ZAWODY DLA PAR ( JUŻ W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ – 11.02.2024)
A dla par, które już strzelały razem… wyjątkowa klubowa okazja na połączenie sił i zdobycie tytułu najlepiej strzelającej pary w Tarczy Ozorków.
Zasady są proste:
— na zawody zapisujemy się w parach, każda para to jedna drużyna,
— każda z osób w drużynie strzela do tarczy z pistoletu bocznego zapłonu 25 razy, a 10 najlepszych strzałów obu osób liczy się do końcowego wyniku,
— para, które zdobędzie najlepszy wyniki otrzymaja tytuł najlepiej strzelającej pary w KSS Tarczy Ozorków oraz… nagrodę niespodzianką od samego prezesa!

Zapraszamy serdecznie w najbliższą sobotę (10.02) i niedzielę (11.02) wszystkich klubowiczów, amatorów broni palnej, nowicjuszy, którzy chcieliby zacząć swoją przygodę ze strzelctwem, zakochanych, a także singli – kto wie, może to akurat na strzelnicy w Ozorkowie znajdziecie miłość swojego życia…