Szkolimy lokalnie

Zapraszamy na weekendowe szkolenie…

Wydarzenia za naszą wschodnią granicą nie pozostają bez wpływu na nasze życie. Jak z całą pewnością zdają sobie Państwo sprawę, sytuacja w Ukrainie ma mniej lub bardziej bezpośredni wpływ na życie wszystkich z nas. Mimo tego, iż działania zbrojne toczą się daleko, coraz więcej osób interesuje się kwestiami związanymi z obsługą i używaniem broni oraz legalnym wejściem w jej posiadanie. Na przestrzeni ostatnich dni dzwonią i piszą do nas różne osoby z pytaniami na temat nauki strzelania, szkoleń jakie prowadzimy z podstawowego posługiwania się bronią.

Postanowiliśmy działać również lokalnie i w najbliższą sobotę 26 marca 2022 od godziny 15.00 do zmierzchu pragniemy zorganizować bezpłatne szkolenie z obsługi AK-47 i Beryl S762 – obsługa, demontaż i konserwacja dla mieszkańców okolicznych miejscowości w bezpośredniej bliskości naszej strzelnicy (Helenów, Sokolniki, Aleksandria oraz Ozorków). Po szkoleniu można będzie poćwiczyć umiejętności strzeleckie: broń bocznego zapłonu oraz 9mm – preferencyjny koszt amunicji: według stawek dla klubowiczów.

Osoby zainteresowane będą mogły na miejscu wypełnić deklarację przystąpienia do naszego Klubu oraz rozpocząć staż – zwalniamy z połowy opłaty wpisowego. Udzielimy wszystkich informacji związanych ze stażem, egzaminem na paten strzelecki oraz warunkach uzyskania pozwolenia na broń.