Czapka świętego Walentego…

Podaruj swojej Walentynce…

Drodzy Klubowicze i sympatycy – oto okazja na niebanalny prezent na Walentynki. A tak szczerze, myślimy o zamówieniu partii czapek z daszkiem z logo naszego Klubu. Na zdjęciu wizualizacja gustownej denimowej czapeczki z haftowanym logo. Dyskusja na temat kolorystyki trwa, czekamy też na Wasze pomysły – jedną z koncepcji był projekt na odblaskową czapeczkę w kolorze kamizelek sędziowskich. Chcemy aby cena ostateczna nie przekroczyła 50 zyli.

Tymczasem, w Ozorkowie można obchodzić dzień zakochanych na strzelnicy, a najlepszym do tego powodem będzie nasz Voucher z jednym z pakietów strzeleckich, lub/oraz zamówienie czapeczki klubowej.

Podaruj swojej Walentynce voucher oraz niebanalny prezent jakim jest klubowa czapeczka, a z pewnością poczuje niezapomniane emocje związane z tym specjalnym dniem. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów broni o różnym kalibrze, myślimy też o rozmaitych modelach czapeczek.

Nasz voucher Walentynkowy zapewnia:
– Opiekę doświadczonego instruktora, który przedstawi zasady bezpieczeństwa na strzelnicy i zademonstruje specyfikę strzelania z poszczególnych rodzajów broni
– Strzelanie z różnych modeli broni do różnych celów i na różnych dystansach.

Nasza czapeczka będzie pretekstem do ciekawych dyskusji na temat strzelectwa, a płeć przeciwna leci na ciekawe czapeczki (co już jakiś czas temu udowodnili amerykańscy naukowcy). Do zobaczenia na strzelnicy.

Ach Voucher…